podklad salon krasy
graphic design by dale
copyright by Emilly - salón krásy © Dukelská štvrť 1403, Dubnica nad Váhom • gsm: 0905 856 251

Kozmetika a kozmetické ošetrenia

Kozmetika PHYRIS

Čistenie, tonizácia, peeling

Dôkladné čistenie pleti je základom pre efektívnu starostlivosť o pleť. Táto PHYRIS rada pokrýva celú škálu profesionálnych kozmetických produktov na čistenie pleti. Všetky PHYRIS čistiace prostriedky sú vysoko-kvalitné koncentráty a postačí ich aplikovať v malých množstvách.

SOMI - aktivácia pleti

Po očistení pokožky prostredníctvom Somi, podľa vášho výberu, aktivujete funkcie pokožky a jej prirodzenú odolnosť. Cielená aktivácia so Somi robí Vašu starostlivosť o pleť ešte účinnejšou, viac kompatibilnou, a dokonca aj dlhšie vydrží.

HYDRO ACTIVE – vyplní a okamžite hydratuje pleť

Poskytuje prvú pomoc u jemných vrások spôsobených dehydratáciou. Nech už je to 24hodinový krém, sérum, kapsle alebo maska, všetky tieto produkty majú rovnaký cieľ - okamžité a dlhodobé zvlhčenie pokožky. Nové zloženie s hyaluronovou kyselinou doplňuje vlastnú zásobu vody v pleti.

SKIN RESULTS - nová generácia ovocných kyselin

Zbohom vráskam! PHYRIS laboratória predstavujú AHA kyseliny, ktoré viditeľne omladzujú pleť bez stresovania pokožky. Viacstupňový efekt peelingu zaručí, vyhladenie jemných vrások, rozžiarenie pleti, zlepšenie hyper pigmentácie, zjemnenie rozšírených pórov, zlepšenie štruktúry pokožky tváre.

TRIPLE A
inovatívna sila retinolu

Jedinečné intenzívne proti vráskove omladenie pleti a to predovšetkým vďaka účinku trojitého vitamínu A novej generácie a ďalším veľmi účinným látkam. Ekvivalent Retinolu, ktorý je vysoko tolerantný a stabilný počas celého dňa. Lipozomálne zapúzdrený Retinol aktivuje syntézu vlastného kolagénu. Vysoko koncentrovaná broskyňová šťava na vitamín A chráni pleť pred dehydratáciou. Klasický vitamín A redukuje vrásky, zlepšuje ekasticitu a zjemňuje celkový reliéf pleti.

DERMA CONTROL
problematická pleť

Pohodlný systém starostlivosti o pleť, ktorá má kožné problémy. Hlavnou účinnou látkou rady DERMA CONTROL je mikro-strieborný, inovatívny prvok s pozitívnymi vlastnosťami, ktoré pôsobia vzájomne v starostlivosti o pleť. Tieto produkty sa efektívne starajú o aknóznu pleť a zároveň ju vysoko hydratujú.

PERFEKT AGE – protivráskový program s kmeňovými bunkami

Kombinuje posledné trendy kozmetického výskumu s vysoko účinnými zložkami. 24-hodinová starostlivosť na tejto úrovni aktivuje regeneračné schopnosti pleti a to pomocou rastlinných kmeňových buniek z rozkvitnutej jablone. Textúra prípravkov sa ideálne adaptuje pre všetky typy pokožky.

EYE ZONE - očné partie

Obohatená, hydratačná starostlivosť o okolie očných partií vynikajúco dopĺňa PHYRIS starostlivosť o pleť.

SEE CHANGE
produkty modrej evolúcie

Je prvá profesionálna a ekologická línia, ktorá využíva tzv. Modrú evolúciu - laboratórne optimalizované morské riasy. Sú maximálne čisté, kontrolované podľa kozmetických štandardov, bez nežiadúcich účinkov znečisteného mora. Využívajú perfektnú synergiu medzi morskou biológiou a vývojom high-tech kozmetickych účinných látok. Široke spektrum morských rias obsahuje vysoko účinné minerály, ktoré upokojujú pokožku, zvyšujú jej regeneráciu a intenzívne ju hydratujú. 

MEN LINE - pre mužov

Individuálna starostlivosť pre osobitné potreby mužskej pleti. Kto chce byť vnímaný ako naozajstný muž, bude sa musieť jednoducho vyznať v rôznych typoch krémoch. Pretože dobre upravený vzhľad mužskej pleti rozhodne prináša výhody. Podľa rôznych prieskumov na tému „starostlivosti o pleť“, 89% opýtaných mužov verí, že dobre upravený vzhľad pleti rozhodne prináša výhody v osobnom, ale aj v profesionálnom život.

LUXESSE - luxusná starostlivosť

Premium starostlivosť s trojitým efektom s dokazateľnými proti-starnúcimi výsledkami. Táto luxusná 24-hodinová starostlivosť pohladí Vašu pokožku s exkluzívny zložením. LUXESSE má unikátny trojitý účinok ako zvrátiť príznaky starnutia pokožky. Ihneď po jeho aplikácii, extrakt z čiernej perly južného mora z Tahiti robí pokožku mladšiu a plnšiu. Kyselina hyaluronová znižuje tvorbu vrások a Vaša pokožka má pevný a svieži vzhľad. Už po niekoľkých dňoch bežného používania, špeciálne rastlinné účinné látky redukujú mimické vrásky a pleť je oveľa hladšia. Ak sa používa pravidelne, proti-starnúci komplex obsiahnutý vo výrobku vytvára pevnejšie obrysy tváre a robí pokožku bacuľatejšiu.

PROFINE – pigmentácia

Vysoko efektívne bieliace koncentráty, zosvetľujú hyperpigmentáciu a fľaky. Ovplyvňujú tvorbu, rozmiestnenia a hromadenia melanínu v bunkách pokožky. Zároveň pôsobia aj na existujúce fľaky. Zvyšujú obranyschopnosť pokožky a odrážú slnečné lúče. Sú vhodné okrem pokožky na tváry, aj na fľaky na rukách, ramenách a dekolte. Podporuje hydratáciu a ochranné funkcie pokožky. Potláčajú tvorbu pigmentových fľakov a zároveň ich zosvetľujú. Pôsobí aj pri nadmernej pigmentácii spôsobenej hormonálnou poruchou.

Ošetrenia kozmetikou MAVEX
SUPERDETOX

Očistite a prejasnite svoju pokožku a nechajte ju znovu nadýchnuť vďaka ošetreniu Superdetox La Perla Nera. Ide o ošetrenie, ktoré zbavuje pokožku toxínov, voľných radikálov a škodlivých látok pochádzajúcich zo znečisteného prostredia. Prípravok je zložený zo super čistého aktívneho uhlia, prírodného detoxikačného phytokomplexu a extra panenského olivového oleja.

DEPILÁCIA VOSKOM

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s  korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie.
Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.
Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné a ohybné. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele  od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.