podklad salon krasy
graphic design by dale
copyright by Emilly - salón krásy © Dukelská štvrť 1403, Dubnica nad Váhom • gsm: 0905 856 251

Nechtový design

Dokonalý vzhľad formujú aj upravené nechty. Ľudia si pri vzájomnej komunikácii hľadia nielen do očí, všímajú si aj ruky - nechty. Pohľad na príliš zanedbané nechty v nás dotvára skôr negatívny názor o človeku. V našom salóne Vám nechty nielen upravia, ale aj nalakujú na rôzne spôsoby a príležitosti.

Japonská manikúra

(výživa a lesk)
Táto procedúra je vhodná pri lámavých a štiepajúcich sa nechtov. Ide o aplikáciu pasty priamo do nechtovej platničky. pasta je zložená z propolisu (včelí vosk) a minerálov prospešných pre zdravý vzhľad a rast nechtov. Kúra vhodná aj pre pánov.

Akrylové nechty

(predĺženie a spevnenie)
Touto formou sa necht predĺži, spevní a vytvaruje (vypiluje) do požadovaného tvaru priania klientky. Výborné riešenie problémových nechtov.

Parafínový zábal

(ošetrenie a regenerácia rúk)
Je určený na suchú až popraskanú pokožku rúk. Má mimoriadne bohaté účinky vďaka parafínu, ktorý pokožku premasťuje a vitamínu E, ktorý má hojivé účinky na podráždenú pokožku či zádery. Kúra vhodná aj pre pánov.

Švajčiarske ošetrenie rúk proti pigmentový škvrnám

Na základe švajčiarskeho výskumu bolo vyvinuté kozmetické ošetrenie pre ruky, ktoré kombinuje tie najpokrokovejšie kozmetické technológie a vzácne prírodné rastlinné zložky.
Ponúkame úplne prírodnú radu založená na liečivých bylinkách a alpských rastlinách, ktoré voľne rastú vo vysokých nadmorských výškach a spracovávajú sa ručne. (kmeňové bunky z proteže alpskej, kryštály alpskej soli, čistá ľadovcová voda, Ultrabright Bio Complex©, čistý včelí vosk, horec, čučoriedky, smrek, jedľa, extrakt z grapefruitu)

Klasická manikúra

Ide o starostlivosť o prirodzené nechty a ich okolie. Odstránenie zhrubnutej, vysušenej kože okolo nechtového lôžka, prípadné zatlačenie a ošetrenie kožičky. Úprava nechtov do požadovaného tvaru, vyhladenie nerovností, preleštenie a lakovanie podľa výberu zákazníka. Pokožku ošetríme výživným olejčekom a hydratačným krémom, aby bola vyživená a svieža. Kúra vhodná aj pre pánov.

Shellac, Gel-lak

(prírodná starostlivosť)
Vhodné riešenie pre dámy s prirodzene peknými nechtami. Úprava prírodných nechtov pomocou lakov s vlastnosťami gélu, ktorý tvrdne pri LED lampe.
Dodáva pokožke jemnosť a prirodzený jas. Pôsobí proti stárnutiu pokožky. Výrazne redukuje tmavé škvrny a hyperpigmenciu. Zjemňuje, chráni, hlboko hydratuje a má revitalizačné účinky.

Francúzska manikúra

(úprava nechtov a zdobenie)
Jedna z možností ako pôsobiť prirodzene a elegantne. Pozostáva z kompletnej úpravy nechtov (úprava tvaru, vyhladenie nerovností) ošetrenia kože v okolí nechtového lôžka (zatlačenie kožičky prípadné odstránenie vysušenej kože). Po úprave nechty nalakujeme a pokožku ošetríme výživným olejčekom a hydratačným krémom. Biela špička nechtu s transparentným, či telovým podkladom bude pôsobiť na profesionálne upravenom nechte jemne a čisto.

Wellness manikúra

(luxusné ošetrenie rúk)
Dokonale zrelaxuje vaše ruky, ktoré budú krásne oddýchnuté a upravené. Je spojením klasickej manikúry s peelingom, regeneračnou maskou, hydratačným krémom a príjemnou relaxačnou masážou vašich rúk. Výsledkom wellness manikúry je pocit luxusu na vašich rukách.