podklad salon krasy
graphic design by dale
copyright by Emilly - salón krásy © Dukelská štvrť 1403, Dubnica nad Váhom • gsm: 0905 856 251

Pedikúra

Wellness pedikúra

zahŕňa neinvazívne voňavé ošetrenie chodidiel s peelingom, zmäkčenie stvrdnutých častí špeciálnym gélom, očistenie starej pokožky pilníkom, obsahuje aj zábal na chodidlá a revitalizačnú masáž. Poteší nielen vaše chodidlá, ale aj vašu dušu.

Švajčiarska pedikúra

CALLUSPEELING

Zdravé a krásne nohy za 15 minút. Jemné a príjemné ošetrenie, ktoré dodáva nohám nový lesk a mimoriadnu jemnosť. Výsledok je okamžitý hneď po prvom ošetrení. Môže byť prevedené pri:
- normálnej pedikúre miesto použitia žiletiek, skalpelov, fréz a vrtákov. Pri porovnaní s tradičnými metódami sú výsledky výrazne lepšie a za kratší čas.
- Počas kozmetického ošetrenia tváre alebo tela, pri pôsobení masky alebo počas zábalu tela.
Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, pedikérka skalpelom odstráni stvrdnutú pokožku na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel.
Potom ostrihá nechty dorovna a vyformuje ich aj zapilovaním. Tvarovaním nechta v rovnej línii zabráni bolestivému zarastaniu. Skontroluje kurie oká, otlaky na vrchnej strane a medzi prstami. Opatrne ich odstráni a odporučí domáce ošetrenie. Pre zvláčnenie kože nanesie krém alebo iný prípravok vhodný pre chodidlo.

Mokrá pedikúra

Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre Vaše zdravé chodidlá a je veľmi obľúbená, lebo postupne spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov. Navyše je bezbolestná. Ideálne je ošetrenie absolvovať každých 4 až 5 týždňov.
Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si masáž chodiel, ktorá dodá vašim nohám maximálne uvoľnenie.
Po pedikúre Vám môžem vyzdobiť nechty lakom, shellacom, gél-lakom, francúzskym lakovaním, japonským leštením...