podklad salon krasy
graphic design by dale copyright by Emilly - salón krásy © Dukelská štvrť 1403, Dubnica nad Váhom • gsm: 0905 856 251
Americkú značku ORLY založil Jeff Pink v roku 1975. Motivovala ho myšlienka: „Zdokonaliť prírodnú starostlivosť o nechty“. Vytvorením produktov ORLY sa zmenil spôsob ženského rozmaznávania. Produkty boli navrhnuté nielen pre skrášlenie nechtov, ale tiež pre ich zdravý vzhľad a ošetrovanie.
Fred Slack III., majiteľ a riaditeľ pre výskum a vývoj vo firme NSI, v súčasnosti výrazne ovplyvňuje nechtový priemysel. Na úvod pracoval v otcovej stomatologickéj firme, ktorej vedenie prevzal v roku 1962. Uvedomil si, že obrovský obchodný potenciál je v profesionálnych nechtových produktoch a výskum a vývoj sústredil práve na túto oblasť.
Ošetrené chodidlá sú najlepším predpo-kladom pre zdravé nohy. Keď sa budeme o ne starať, budú nás bez väčších ťažkostí nosiť celý život.
Nemecká spoločnosť Eduard GERLACH GmbH už niekoľko desaťročí úspešne predáva výrobky ošetrujúcej kozmetiky GEHWOL po celom svete, ktoré všetky vychádzajú z prírodných látok. Na koncept, podporený najmodernejšími technológiami a dlhoročnými výskumami, sa firma spolieha od svojho založenia.
Výrobca prírodnej Švajčiarskej pedikúry s obsahom liečivých bylín z vysokohorských oblastí Álp, pestovaných prísne ekologicky a spracovávaných ručne. Dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosti o nohy, spolupráca s vysokými školami a renomovanými výskumnými centrami umožnili vytvoriť špecifické, vysokoefektívne a vysokokvalitné produkty oceňované po celom svete.
Produkty značky Make-up Studio sa od svojho vzniku vyznačujú výnimočnou kvalitou a pestrou škálou farebných odtieňov.
Moderná a inovatívna High-Tech kozmetika, ktorá pravidelne prináša nové produkty. Nemecká ošetrujúca kozmetika, ktorej podstatou je 3-fázové ošetrenie predstavuje jedinečný prístup do sveta modernej starostlivosti s priestorom pre individualitu a zmenu.
Plne využil svoje chemické a výrobné skúsenosti zo stomatológie a vytvoril pre nechtové dezajnérky prvý akrylový nechtový systém na báze monomerov EMA (etylmetakrylát). Špeciálne označené výrobky začal dodávať najdôležitejším hráčom na kozmetickom nechtovom trhu. Približne po desiatich rokoch úspešného podnikania sa Fred Slack so synom Rickom rozhodli povzniesť na vyššiu úroveň. Založili vlastnú spoločnosť pod značkou NSI.
Žiaden výrobok neobsahuje parabeny, formaldehyd, parafín a konzervačné látky. Obzvlášť čisté zloženie produktov a absencia chemických prísad, robí produkty MAVEX vhodné pre všetky typy pokožky. Ich jemné textúry splývajú s pokožkou a prenikajú hlboko bez toho, aby ju zamastili, zatiaľ čo ich prírodná vôňa vždy poskytne hlboký zmyslový zážitok. Všetky produkty tak vytvárajú novú generáciu fytokozmetiky.
Boli určené najmä pre použitie v náročných podmienkach, ako sú divadelná scéna, filmová produkcia, módne prehliadky. V dnešnej dobe ponúka značka Make-up Studio výrobky vysokej kvality nielen pre profesionálov, ale aj pre každú modernú ženu, už vo viac ako 40- tich krajinách sveta
Môžete si vybrať z najširšiej škály rôznych odtieňov na Slovenskom trhu s vysokým leskom, trblietkami, s perleťou alebo aj laky s matným efektom. Orly každoročne prináša aj nové módne sezónne kolekcie a zároveň ponúka tiež ošetrujúce a spevňujúce prípravky pre prírodné nechty alebo prípravky na ošetrenie rúk, nôh a celého tela v najvyššej kvalite. S prípravkami ORLY Vám vytvoríme dokonalú manikúru alebo pedikúru. Pre náročnejšie klientky sú ponúkané produkty na wellness manikúru a pedikúru.
GEHWOL - ošetrujúca kozmetika rozmaznáva nohy prípravkami na báze rozmarínu, eukalyptu, levandule, zázvoru či morských rias. Zmäkčí ich jojobový alebo avokádový olej a osvieži chladivý dotyk mentolu a gáfru.
GEHWOL med - ponúka medicinálnu starostlivosť a poradí si aj s vážnejšími problémami ako, popraskaná a veľmi suchá pokožka, tvrdé mozole, či zarastajúce nechty.
V 1. fáze sa venuje príprave pleti a dôkladnému čisteniu. Hlavná, 2. fáza aktivuje pleť (použitie Termasomi), aby sa dosiahlo optimálne prijatie vysokohodnotných Phyris účinných látok. 3. fáza ponúka širokú paletu ošetrujúcich produktov na tvár a telo.

Produkty, ktoré používame v našom salóne a je možné si ich aj zakúpiť