podklad salon krasy
graphic design by dale copyright by Emilly - salón krásy © Dukelská štvrť 1403, Dubnica nad Váhom • gsm: 0905 856 251

Ponúkame Vám príležitostné a svadobné líčenie s produktami vysokej kvality. Radi Vám pomôžeme pri skrášľovaní a poskytneme služby vizážistky. Byť krásnou je želaním snáď každej ženy a dokonalý make- up Vám k tomu určite dopomôže. Vhodne zvolené a trvácne líčenie dokáže rozžiariť každú tvár.


Líčenie a vizáž, 3D a 4D mihalnice

Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

• Priebeh ošetrenia
Mihalnice sa jednotlivo lepia metódou riasa na riasu na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. 3D mihalnice pri správnej starostlivosti vydržania 4 až 6 týždňov.   Môžu sa nosiť dlhodobo, odporúča sa každé 3-4 týždne ich dopĺňanie,to závisí aj od dĺžky a hrúbky ktorú si klient vyberie pričom cena sa odvíja od počtu doplnených mihalníc. Mihalnice sú odolné voči vode a slzám, nedráždia oči, pokojne sa s nimi môžete kúpať aj saunovať.
• Odporúčania
Pred aplikáciou je potrebné, aby oči neboli nalíčené a boli odlíčené bezolejovým odličovadlom. K dispozícii sú rôzne hrúbky od 0,10mm, dĺžky aj farby 3D mihalníc. 3D mihalnice sú vyrobené z prírodného, jemného a ohybného syntetického polyestéru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený. 3D mihalnice sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. Na 3D mihalnice nie je potrebné, nanášať maskaru , kedže vyzerajú dostatočne atraktívne. Samotná aplikácia trvá cca 2 hodiny.

• Starostlivosť:
Prvých 24 hodín po aplikácii:
- vyhýbajte sa zbytočnému vystavovaniu vode a nadmernému vlhku (sprcha, pot, slzy, odličovač),
- pri používaní akékoľvek kozmetického produktu sa úplne vyhýbajte oblasti v okolí očí
- zbytočne sa nedotýkajte mihalníc,
- neodporúčame líčiť si riasy ani očné viečka,
- prvú noc odporúčame spať na chrbte,
- prvých 48 hodín neodporúčame navštevovať saunu

Budem rada keď sa mi zveríte do rúk, teším sa na stretnutie.